Tedarikcilerimiz

Delta Power Energy

 

KeyPower

Çin’de jeneratör grupları üreticisi olan GFF – Keypower, yüksek kalitesi ile yüksek adetlerde küçük, orta ve büyük sınıf jeneratör grupları üretimi konularında üst sıralarda yer almaktadır. Firmamızın çözüm ortaklarından olan Keypower, Türkiyede yüksek kalitesini ve teknolojisini partnerimiz olarak geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu ticari ortaklık sonucu siz değerli müşterilerimizin %100 müşteri menuniyeti ve ürün kalitesi hedeflenmektedir.

Ricardo Motor

Önceleri İngilterede doğan markanın yüksek kaliteli ve tutumlu motorları ile barındırdığı dizel motor teknolojisini British Ricardo olarak endüstriyel ürünlerde (traktör, hafif ticari ve ticari araçlar, iş makinaları v.s.) geliştirerek jeneratör sektöründe son yıllarda adını ciddi olarak duyurmuş, uygun ve bulunabilir yedek parça fiyatlarıyla kullanıcı dostu olduğunu kanıtlamış bir üreticidir. Ağırlıklı olarak Çin Halk Cumhuriyetinde üretilmekte olan Ricardo R ve K serisi motorlarını tercih eden firmamız 2 yıl gerçek garanti ve 10 yıl yedek parça sağlama garantisini de siz müşterilerimize sunmaktadır.

GFF – Keypower Ağır Hizmet Tipi Alternatörler

Yine bir İngiltere markasının ve Dünyada birkaç büyük alternatör üreticilerinden olan  markaların Çin’deki yüksek kaliteli üretimlerini yapan Keypower’ ın senkron alternatörleri tüm dünyada kabul gören ISO normlarına göre dizayn edilerek üretilmektedir. Ağır hizmet tipi olan bu alternatörler, IP23 koruma sınıfına ve H sınıfı izolasyona sahiptir.

SmartGen

Ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz “Akıllı Jeneratör Kontrol ve Koruma Modülü – Elektronik Beyin” bir dünya markası olan ” SmartGen”markasını taşımaktadır. Bu modüller ekonomi ile maksimum güç ihtiyacını harmanlayarak optimum kullanım koşullarını oluşturmaktadır. Kullanıcı dostu ve operatör odaklı olan SmartGen kontrol modüllerimiz, düşük bakım maaliyetleri ile ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar jeneratör sektöründe Arge çalışmaları sonucunda ürünlerini geliştiren SmartGen firmamızın diğer bir partneri olarak yerini almıştır.

SmartGen 6120 Akıllı Jeneratör Kontol ve Kumanda Modülü özellikleri;

*Otomatik çalıştırma ve durdurma (Start/Stop)
*Ayarlar, paneldeki tuşlar ile kolayca yapılabilir. (Kolay kullanabilirlik)
*Jeneratör çalışmadığında 3 defa start denemesi yapılır.
*LCD gösterge üzerinde Voltaj, Amper ve Frekans değerleri okunmaktadır.
*Jeneratör durumunu izleme ve koruma alarmı
*Şarj alternatörü takibi ve arıza durumu alarmı
*Jeneratör çalışma zaman saati
*Acil durdurma
*Arıza durumu alarm sistemi; Yüksek motor sıcaklığı, Düşük yağ basıncı, Aşırı hız ve Şarj arızası
*Motor koruma sistemi: Yüksek motor sıcaklığı, Düşük yağ basıncı, Aşırı hız ve Acil durdurma işlevi ve diğer korumalar